Autor: Stacionář
Aktualizováno: 16 červen 2023

Klienti s pracovníky oddělení B vyrazili na dlouho očekávaný a plánovaný výlet do hospitalu KUSK. Konečně zasvítilo sluníčko a mohlo se vyjet. Prohlédli jsme si krásné sochy, elegantní budobu hospitalu i úžasné zahrady. Trochu znavení jsme si odpočinuli v místní kavárničce s úžasným dortíkem.

Byl to super den a už se těšíme na další výlet:-)

 
 
Autor: Palková Margita, Mgr.
Aktualizováno: 15 září 2021

 Prázdninové měsíce se na oddělení B nesly ve znamení malování kamínků. Klientům se pod vedením pracovnic povedlo namalovat a vyrobit krásné kamínky, které pak pro radost roznesli na různá zajímavá místa. Na procházky se vydávali každý den, někdy si pochutnali na dobré zmrzlině. V srpnu proběhla oslava narozenin. Nechyběly ani další zajímavé aktivity jako např. puzzle, povídání o létu a dovolené, cvičení a poslouchání písniček. Prostě prima léto!

 

 
 
Autor: Palková Margita, Mgr.
Aktualizováno: 06 červen 2019

Ve středu 5. června se Martin, Jana, Majka, Andrea a Vlasta vydali na výlet. Autobus je hned ráno odvezl do Janských Lázní, odkud se pěšky vydali do Svobody nad Úpou. Ve Farma Parku Muchomůrka si den pěkně užili. Zvířata si mohli nejen prohlédnout z blízka, ale také pohladit. Po vydatné svačině a odpočinku pokračovali dál na autobus do Mladých Buků a pak hurá domů. Počasí vyšlo na výbornou.

 

 

 

Autor: Spurná Alena, Mgr.
Aktualizováno: 07 říjen 2018

Ve čtvrtek 27. září do stacionáře přišel na návštěvu pes Spike. Od majitelky pejska se naši klienti dověděli něco víc o výcviku a chovu terapeutických psů. Spike se nechal hladit, podal packu, aportoval míček a co je nejdůležitější, všem udělal velkou radost. Bylo to moc příjemné setkání, které se bude určitě opakovat.

 

 

 

Autor: Stacionář
Aktualizováno: 20 září 2018

V úterý 18.9.2018 po svačině, jsme namířili do psího útulku v Trutnově. V předem dohodnutém čase jsme vzali na procházku jednoho z pejsků ,který se jmenoval Ozzy. Byl přátelský, veselý a hodně temperamentní. Ozzy dostal na přivítanou pamlsky a hned spěchal prohledávat okolí. Bylo vidět, že je velmi spokojený a všichni jsme ho s radostí pozorovali a odvážnější si ho i pohladili.

Půlhodinové „venčení“ rychle uběhlo a po návratu k útulku došlo i na setkání se strážníky Městské policie, kteří právě přivezli jednoho chlupáče.

Vycházka s pejskem se nám všem moc líbila. Spokojený byl i Ozzy, který se s námi rozloučil psím pozdravem. Rozhodli jsme se proto, že budeme spolupráci s útulkem rádi opakovat a podporovat.

 

 

 

Autor: Palková Margita, Mgr.
Aktualizováno: 22 duben 2018

Ve středu 18.4. jsme se vydali vlakem na výlet do Jilemnice. Tam na nás čekali nejen naši kamarádi ze stacionáře, ale i další krásná vystoupení v místním kulturním domě.Ta probíhala v rámci festivalu Patříme k sobě. Po obědě v restauraci jsme poseděli v parku a počkali na zpáteční vlak. Počasí nám přálo,výlet se všem moc líbil.